TOKİ Bilecik Bozüyük başvuru süreci başladı! 104 bin liradan başlıyor!

TOKİ Bilecik Bozüyük projesindeki 155 adet konut bugün (13 Nisan 2015) itibariyle satışa çıkarıldı. Konutlar için başvurular 15 Mayıs 2015 tarihine kadar yapılabilecek.

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuru süreci başladı! 104 bin liradan başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bilecik'te konumlandırılan TOKİ Bilecik Bozüyük projesinde toplam 155 adet konutun başvuru dönemi 13 Nisan 2015 itibariyle başladı. Halk Bankası'nın tüm şubelerine yapılacak başvurular, 15 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek.

Bilecik Bozüyük TOKİ Evleri fiyatları 104 bin lira ila 129 bin lira arasında değişirken; konutlar için 96, 108 ve 120 aylık vadeler yapılacak. Aylık taksitler ise 650 liradan başlayıp, 1213 liraya kadar yükselecek.

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuru şartları
Söz konusu projeden konut alacakların aşağıdaki şartlarla uyum sağlaması gerekiyor;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların Bilecik İl sınırları içerisinde 1 (Bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.).

Yine konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır."

Firma Bilgisi: Toki