Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura sonuçları açıklandı!

Emekli grubu konut projesi kapsamında yer alan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura sonuçları açıklandı...

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura sonuçları açıklandı!

Emekli grubu konut projesi kapsamında yer alan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura sonuçları açıklandı...  Bugün saat 10:00'da Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleşen kura çekilişi sonrasında konutlar sahiplerini buldu. Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları sonucunda hak sahibi olan emekliler idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Türkiye Halkbank Bozüyük Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Konut satın alma hakkı kazanamayanlar ise 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Türkiye Halkbank yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura sonuçları

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları hak sahibi olanlara, başvuru bedeli düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecektir. Peşinat ödemeleri ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri'nde hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Aynı zamanda sözleşme imzalanan konut için ikamet şartı aranacaktır. 

Sözleşme imzalama aşamasında; 

- Bilecik il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, 

- Başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun bulunmadığına dair belge, 

- Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 300 TL olduğunu kanıtlayan belge, 

- Başvuru sahibi emekli ise SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi. 

Firma Bilgisi: Toki