Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları 15 Nisan'da!

Emekli vatandaşlara yönelik yaptırılacak olan 197 adet konutun bulunduğu Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları 15 Nisan'da çekilecek

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları 15 Nisan'da!

Emekli vatandaşlara yönelik yaptırılacak olan 197 adet konutun bulunduğu Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları 15 Nisan'da çekilecek. Saat 10:00'da gerçekleşecek olan kura çekilişi Bozüyk Belediyesi Düğün Salonu'nda yapılacak. 

Emekli grubu konut projesi kapsamında yer alan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri projesinde 2+1 nitelikli toplam 197 adet konut bulunuyor. Projede yer alan konutlar için kura çekilişi 15 Nisan 2016 Cuma günü gerçekleşecek. Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri kura sonuçlarına göre hak sahibi olanlar idarenin ilan edeceği tarihlerde Türkiye Halkbank Bozüyük Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Hak sahibi olamayanlar ise 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren Türkiye Halkbank yetkili şubelerinden başvuru bedellerini geri alabileceklerdir. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları için peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında alınacak ve başvuru bedeli düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat için 180 ay, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile taksitlendirilecektir. Taksit ödemeleri ise konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacaktır. 

Emekli grubu projelerinin tamamında olduğu gibi Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri'nde de hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekliler konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Ayrıca sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar ikamet şartı aranacak, ikamet edilmediği tespit edilirse sözleşmeleri feshedilecektir. 

 

Firma Bilgisi: Toki