Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları bugün!

Emeklilere konut projesi kapsamında inşa edilecek olan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları bugün saat 10:00'da Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu'nda çekilecek

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları bugün!

Emeklilere konut projesi kapsamında inşa edilecek olan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları bugün saat 10:00'da Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu'nda çekilecek. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları sonrasında hak sahibi olan emekliler idarenin ilan edeceği tarihlerde Türkiye Halkbank Bozüyük Şubesi'nde sözleşme imzalayacaklardır. Hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar ise 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Türkiye Halkbank yetkili şubelerden geri alacaklar. 

Hak sahibi olanlara Bilecik Bozüyük Toki Emekli Konutları, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek ve peşinat ödemeleri sözleşme imzalama aşamasında yapılacaktır. 

Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri Sözleşme imzalama aşamasında; 

- Bilecik il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, 

- Başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun bulunmadığına dair belge, 

- Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 300 TL olduğunu kanıtlayan belge, 

- Başvuru sahibi emekli ise SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi. 

Firma Bilgisi: Toki