Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları yarın çekilecek

Emekli grubu konut projesi kapsamında yer alan 2+1 nitelikli 197 adet konutun bulunduğu Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları yarın çekilecek

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları yarın çekilecek

Emekli grubu konut projesi kapsamında yer alan 2+1 nitelikli 197 adet konutun bulunduğu Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kuraları yarın çekilecek. Projedeki konutlar için kura çekilişi yarın saat 10:00'da Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleşecek. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar idarenin ilan edeceği tarihlerde Türkiye Halkbank Bozüyük Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. Hak sahibi olamayan emekliler ise başvuru bedellerini 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren Türkiye Halkbank yetkili şubelerinden geri alabileceklerdir. 

Hak sahiplerine Bilecik Bozüyük Toki Emekli Konutları, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek ve peşinat ödemeleri sözleşme imzalama aşamasında yapılacaktır. 

Kuraya katılacaklar listesi

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Sözleşme imzalama aşamasında; 

- Bilecik il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, 

- Başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun bulunmadığına dair belge, 

- Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 300 TL olduğunu kanıtlayan belge, 

- Başvuru sahibi emekli ise SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi. 

 

Firma Bilgisi: Toki