Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları başvuruları

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları başvuruları 14 Mart-31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları başvuruları

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları başvuruları 14 Mart-31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak. 2+1 nitelikli 197 adet konut için başvurular Halk Bankası'nın Bilecik İlinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. Bilecik Bozüyük Toki Emekli Konutları kura çekilişi ise 15 Nisan 2016 tarihinde yapılacak. 

Hak sahiplerine konutlar, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirecek. Hak sahiplerinden peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında alınacaktır. Hak sahibi ve konut belirleme kurası noter huzurunda 15 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra idare tarafından açıklanacak. Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları kura çekilişi sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren Türkiye Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Emekli Grubu Konut Projeleri'nde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Aynı zamanda sözleşme imzalanan konutta borç bitene kadar alıcı veya ailesi için ikamet koşulu aranacak. Kendisinin, eşinin veya çocuklarının konutta ikamet etmediğinin tespit edilmesi durumunda ise sözleşme feshedilecektir. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Bilecik Bozüyük Toki Emekli Konutları başvurularından istenecek belgeler

* Nüfus cüzdanı fotokopisi
* Sosyal Güvenlik Kurumundan alınmış olan Emekli Kimlik Belgesi veya emekli olduğunu gösteren belge ya da yazı.