TOKİ Bilecik Pazaryeri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor

36 konutluk TOKİ Bilecik Pazaryeri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor. Söz konusu konutlar açık satış yöntemiyle satışa sunulacak

TOKİ Bilecik Pazaryeri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor

36 konutluk TOKİ Bilecik Pazaryeri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor. Söz konusu konutlar açık satış yöntemiyle satışa sunulacak.

36 konutluk Bilecik Pazaryeri Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve stoklarda bulunan 2 adet konut açık satışa sunulacak. Bilecik Pazaryeri TOKİ konutlarının satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Bilecik şubeleri aracılığı ile yürütülecek. 

Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleşecek olan TOKİ Bilecik Pazaryeri başvuruları 8 Ağustos 2016 - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında kabul edilecek. 

Konut alıcıları, peşinatlarını 8 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında, T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Bilecik şubelerinden herhangi birine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Bilecik Pazaryeri TOKİ konutları, şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile bunların dul ve yetimlerine, yüzde 10 peşin 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli ve taksit başlangıçları teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacak şekilde satılacaktır. 

Başvuru sahipleri,

* İl/İlç Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Bilecik il sınırları içinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanutlayacak belge, 
* Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri, 
sözleşme imzalama aşamasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Bilecik Şubelerine ibraz edeceklerdir. 

Firma Bilgisi: Toki