TOKİ Bitlis Beşminare 2015 kurası ne zaman çekilecek?

169 kişiyi ev sahibi yapacak TOKİ Bitlis Beşminare 2015 kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Bitlis Beşminare 2015 kurası ne zaman çekilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bitlis’te hayata geçirilen TOKİ Bitlis Beşminare projesinde başvuru süreci 18 Haziran’da başlayacak. Halk Bankası’nın tüm şubelerine yapılabilecek başvurular, 30 Haziran’a kadar devam edecek. Peki Bitlis Beşminare 2015 kurası ne zaman çekilecek?

169 kişiyi ev sahibi yapacak kura çekilişi 9 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek. Ev fiyatlarının 106 bin lira ila 145 bin lira arasında değiştiği Projede aylık taksitler ise 533 liradan başlatılacak.

TOKİ Bitlis Beşminare 2015 projesine başvuru şartlarını aşağıda görebilirsiniz;

“Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.” 

Firma Bilgisi: Toki