Toki Bolu Kıbrıscık başvuruları başladı

2 adet teslime hazır dairenin bulunduğu Toki Bolu Kıbrıscık başvuruları başladı. Projedeki konutlar için başvurular 30 Haziran 2016 tarihinde sonra erecek

Toki Bolu Kıbrıscık başvuruları başladı

2 adet teslime hazır dairenin bulunduğu Toki Bolu Kıbrıscık başvuruları başladı. Projedeki konutlar için başvurular 30 Haziran 2016 tarihinde sonra erecek. Projede yer alan 2 adet teslime hazır alt gelir konut; kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacaktır. 

Toki Bolu Kıbrıscık projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Bolu Kıbrıscık olacaktır. Konutların satış fiyatı ilgili banka şubelerinde ve Toki'nin web sayfasında duyurulmaktadır. Toki Bolu Kıbrıscık fiyatları 68 bin 640 TL ile 72 bin 997 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Teslime hazır olan projede konut seçimi yapan alıcılar yüzde 12 peşinat 180 ay vade ile peşinatlarını ilgili banka şubesine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. Konut alıcısı, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

Konut alıcıları aynı zamanda konutun tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Altgelir tipi konutların devir işlemlerinde, sözleşme imzalamayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Bolu Kıbrıscık Toki Evleri'nde satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki