TOKİ Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap kuraları 28 Nisan'da!

Emekli grubu konut projesi kapsamındaki TOKİ Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap kuraları 28 Nisan'da çekilecek

TOKİ Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap kuraları 28 Nisan'da!

Emekli grubu konut projesi kapsamındaki TOKİ Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap kuraları 28 Nisan'da çekilecek. 2+1 tipinde 28 adet konut kontenjanı ayrılan projede hak sahiplerine konutlar yüzde 12 ve 20 peşinat bedelleri için 180 ay vade ve 210 ay vade ile taksitlendirilecek. TOKİ Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap emekli evleri fiyatları 77 bin 600 TL olarak belirlendi.

Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap TOKİ projesinde ''Hak sahibi belirleme kurası'' noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 28 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır. Kurada, asil hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 2 Mayıs 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mengen Şubesinden geri alabileceklerdir. Konut belirleme kurası ile konutu belirlenen alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mengen Şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Sözleşme imzalama aşamasında; 

* Bolu il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, 

* Başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı bir konutunun olmadığına dair belge, 

* Hane halkı gelirinin en fazla 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgesi,

* Başvuru sahibi emekliyse SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi.

Firma Bilgisi: Toki