Toki Bolu Mengen Pazarköy Emekli başvuruları başladı

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında inşa edilecek olan Toki Bolu Mengen Pazarköy Emekli başvuruları başladı

Toki Bolu Mengen Pazarköy Emekli başvuruları başladı

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında inşa edilecek olan Toki Bolu Mengen Pazarköy Emekli başvuruları başladı. Projede emekli vatandaşlar için 2+1 tipinde 28 adet kontenjan ayrıldı. Projedeki konutlar için başvurular 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası Mengen Şubesi aracılığı ile kabul edilecektir. 

Toki Bolu Mengen Pazarköy Emekli satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

28 Nisan 2016 tarihinde hak sahibi belirleme kurası çekilecek olan Bolu Mengen Pazarköy Toki Emekli Evleri'nde, hak sahiplerine konutlar, yüzde 12 peşinat bedeli ve yüzde 20 peşinat bedeli ile 180 ay ya da 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Başvuru sahipleri, nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile birlikte, 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası Mengen Şubesi'ne başvuruda yapacaklar. Başvuru işlemleri sırasında başvuru bedeli olarak 500 TL alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır. 

Bolu Mengen Pazarköy Toki Evleri kura çekilişi 

Hak sahibi belirleme kurası noter huzurunda, banka ve idare yetkililerinin denetiminde 28 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır. Kurada hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 2 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Mengen Şubesi'nden geri alabilecekleridir. Bolu Mengen Pazarköy Toki Emekli Evleri kura çekilişi sonucuna göre hak sahibi olanlar ise İdarenin belirleyeceği tarihlerde Ziraat Bankası Mengen Şubesi'nde sözleşme imzalayacaklardır. 

Firma Bilgisi: Toki