TOKİ Bolu Mengen Pazarköy kura çekilişi bugün!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Bakanlığı tarafından emeklilere ikinci bahar projesi kapsamında yapılacak olan TOKİ Bolu Mengen Pazarköy kura çekilişi bugün gerçekleşecek

TOKİ Bolu Mengen Pazarköy kura çekilişi bugün!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Bakanlığı tarafından emeklilere ikinci bahar projesi kapsamında yapılacak olan TOKİ Bolu Mengen Pazarköy kura çekilişi bugün gerçekleşecek. 28 adet konutun sahiplerini bulacağı kura çekilişi sonuçları gün içerisinde açıklanacak. 

Bolu Mengen Pazarköy TOKİ emekli konutları hak sahiplerine başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri için 180 ve 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Projede konutların  fiyatları 77 bin 600 TL olarak belirlendi. TOKİ Bolu Mengen Pazarköy emekli projesinde yüzde 12 peşinat bedeli için 9 bin 312 TL, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 15 bin 520 TL ödenecek. Ortalama taksit tutarları ise 180 ay için 379 TL, 240 ay için ise 258 TL olacak. 

''Hak Sahibi Belirleme Kurası'' sonucunda asil hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 2 Mayıs 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mengen Şubesinden geri alabilecekler. Konut belirleme kurası ile konutu belli olanlar ise idarenin ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mengen Şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Firma Bilgisi: Toki