TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi’nde son durum: Başvurular başladı

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesindeki son duruma göre, projedeki 2521 işyeri için başvuru süreci başladı.

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi’nde son durum: Başvurular başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında muhtelif tarihlerde imzalanan protokoller doğrultusunda ortaklaşa yürütülen TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesinde son durum belli oldu. Proje kapsamında 2521 adet işyeri için başvuru toplanacak.Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından imzalatılan matbu nüshanın imzalatılarak, şubede ibrazı halinde başvurularak kabul edilecek.

Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesinde yer alan işyerlerinin başvuru işlemlerinde, Halk Bankası'nın Bursa ili genelindeki tüm yetkili şubeleri tarafından bankacılık hizmeti verilecek, başvuruda bulunacaklarsa 8 Aralık 2014 ila 12 Ocak 2015 tarihleri arasında 4 bin lira başvuru bedeli yatıracak.

Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) işbirliğinde, talep örgütlenmesi yöntemiyle gerçekleştirilecek olan Bursa Büyük Sanayi Sitesi Projesi ile ilgili başvuru sahiplerinin her türlü bilgilendirilmesi Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) sorumluluğunda olacak.

Firma Bilgisi: Toki