TOKİ'den yaz fırsatı!

TOKİ Afyon, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır gibi büyükşehirlerin de bulunduğu 35 ilde, 137si iş yeri, 45i konut 182 taşınmazı açık artırmayla satışa çıkarıyor

TOKİ'den yaz fırsatı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, aralarında Afyon, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır gibi büyükşehirlerin de bulunduğu 35 ilde, 137si iş yeri, 45i konut 182 taşınmazı açık artırmayla satışa çıkarıyor. Taşınmazlarda 240 aya varan vade imkânı da alıcıları bekliyor.

Trabzon'da yatırımcıya yeni fırsat
137 iş yeri ve 45 konutun satışa çıkarılacağı açık artırma 21 Ağustos 2014 Perşembe günü düzenlenecek. Müzayedede 13 Bin TLden başlayan fiyatlarla işyerleri ve dükkanlar satışa çıkacak. Açık artırmanın en ilgi çeken taşınmazları arasında Trabzon Zağnos Ortahisarda kullanıma hazır turizm kompleksi de yer alıyor. 2 adet pansiyon, çayevi, kafe ve kapalı garajdan oluşan tesis 4.790.000 TLden açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak. Ayrıca İstanbul Kayaşehir 16. bölgede bulunan dükkan 308 bin TLden, Bahçeşehir Uphill Courtta 1+1 daire ise 141 bin TLden açık artırmaya sunulacak.

İşyerlerinde yüzde 10 peşin 240 ay vade imkanı
Satışa sunulan konutlar yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade ile satılacak. İşyerlerinde ise yüzde 10 peşin 240 ay vade imkanı var.

Müzayedeye katılmak isteyen gerçek veya tüzel kişilerden taşınmazların muhammen bedeli 20 bin liraya kadar olanlar için 2 bin lira, muhammen bedeli 100 bin liraya kadar olanlar için 5 bin lira, muhammen bedeli 100 bin-200 bin lira arasında olanlar için 10 bin lira, muhammen bedeli 200 bin liranın üstünde olan taşınmazlar için 50 bin lira katılım teminatı alınacak.

21 Ağustosta Turyap Genel Müdürlüğü İstanbul Şişlideki binasında düzenlenecek müzayedede TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkez binasından da canlı bağlantı yapılarak teklifler alınacak. İnternet üzerinden canlı olarak yayınlanacak müzayedeye katılmak isteyenler www.turyap.com.tr<http://www.turyap.com.tr/> adresinden de söz konusu taşınmazlar için teklif verebilecekler.

Satışa sunulan taşınmazlar hakkında ayrıntılı bilgiye www.toki.gov.tr<http://www.toki.gov.tr/> <http://www.toki.gov.tr/> ve www.turyap.com<http://www.turyap.com/>.tr <http://www.eskidji.com/> internet adreslerinden ulaşılabilecek.

Firma Bilgisi: Toki