TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları 15 Ocak’ta sona erecek

TOKİ Denizli Karahayıt projesinde toplam 258 konutun başvuru süreci 15 Ocak 2016 tarihinde sona erecek.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları 15 Ocak’ta sona erecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Denizli Karahayıt projesinde toplam 258 konutun başvuru süreci 15 Ocak 2016 tarihinde sona erecek. Başvurular, Ziraat Bankası’nın yetkili şubelerine yapılacak.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan TOKİ Denizli Karahayıt evleri, 85 bin ile 249 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. 96, 108 ve 120 aylık vadelerin uygulanacağı projede aylık taksitler ise 534 liradan başlayacak.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuru şartları

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.