Toki Denizli Karahayıt başvuruları başladı

Toki tarafından üretilecek olan 154 adet konut için Toki Denizli Karahayıt başvuruları başladı

Toki Denizli Karahayıt başvuruları başladı

Toki tarafından üretilecek olan 154 adet konut için Toki Denizli Karahayıt başvuruları başladı. Denizli Karahayıt Toki başvuruları 21 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubelerinde kabul edilecektir. Projedeki konutların satış işlemleri ise Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Akköy Şubesi olacaktır. 

Konut seçimi yapan Toki Denizli Karahayıt konutları alıcıları yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri çerçevesine peşinatlarını banka şubesine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. Konut alıcıları sözleşme tarihinden itibaren on dört gün içinde gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Konut alıcıları aynı zamanda konut tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönem hakkına sahiptir. Projede yer alan Denizli Karahayıt Toki fiyatları 85 bin 436 TL ile 249 bin 964 TL arasında değişiklik gösteriyor.  Toki Denizli Karahayıt projesinde konutların teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Başvuru ve satış işlemleri ise Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Bankanın Türkiye genelindeki bütün şubeleri yetkilidir. 

Firma Bilgisi: Toki