TOKİ Denizli

TOKİ Denizli'de fiyatları 86 bin 956 TL ile 99 bin 348 TL arasında değişen konutların başvurularını 30 Eylül 2015 tarihine kadar kabul ediyor

TOKİ Denizli

Toki Denizli 25 bin daireden meydana geliyor. Toki Denizli’de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Toki Denizli ön talep toplama süreci tamamlanmış olup, satışlar için hazırlıklar yapılıyor. Başvuru şartlarının 2 ay sonra belirleneceği projede başvurular Büyükşehir, Merkezefendi ve Pamukkale Belediyelerinden yapılabiliyor.

Bunlar dışında TOKİ Denizli’de birçok farklı projeyi hayata geçiriyor. TOKİ’nin resmi web sitesinden aldığımız bilgilere göre;

-Bağırsak Dere'deki 940 konutun, ticaret merkezinin, sosyal donatı alanlarının, Çal'daki 253 konutun da resmi açılışı gerçekleştirildi.

-Ulaştırma alanında, Denizli Acıpayam ayrımı-Kale-Muğla il sınırı arasında 61 kilometrelik bir yol, Aydın-Denizli ayrımı-Buldan Kavşağı 30.5 kilometrelik Denizli şehir geçişi, Denizli Çardak ayrımı, Pamukkale yolu ve Tavas şehir geçişi projeleri tamamlandı.

-Denizli’ye toplamda 6 bin 19 konut yapılıyor.

-İnşaatı devam eden bin 44 konutun yanında biri bin 80 diğeri 400 öğrenci kapasiteli iki öğrenci yurdu, Tavas’ta 100 Yataklı Devlet Hastanesi, Çivril’de çok programlı lise ve 32 derslikli ilköğretim okulunun inşaatı devam ediyor.

-Toki Denizli Eskihisar projesinin başvuruları Temmuz ayında başladı. Son tarih olarak da 30 Eylül 2015 veriliyor. Denizli Eskihisar TOKİ 'de fiyatlar 86 bin 956 TL ile 99 bin 348 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Toki Denizli’de projelerine devam ederken, konut sahibi olmak isteyenlerin bu tarihlere dikkat etmelerini öneriyoruz. 

Firma Bilgisi: Toki
Proje Bilgisi: Toki Denizli