Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri kura sonuçları

Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri kura sonuçları bugün saat 13:00'dan sonra açıklanacak

Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri kura sonuçları

Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri kura sonuçları bugün saat 13:00'dan sonra açıklanacak. 33 adet konutun sahiplerini bulacağı Edirne Lalapaşa Toki Emekli Evleri kuraları saat 13:00'da Lalapaşa Düğün Salonu'nda gerçekleşecek. Projede konutlar hak sahiplerine, başvuru bedeli düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri kura sonuçları sonrasında hak sahibi olamayan emekliler 14 Nisan 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Hak sahibi olanlar ise idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Ziraat Bankası Lalapaşa Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri sözleşme imzalama aşamasında; 

* Edirne il sınırları içerisinde en az 1 yıl ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,

* Başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı bir gayrimenkulünün olmadığını kanıtlayacak belge, 

* Hane halkı gelirinin en fazla 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan belge, 

* Başvuru sahibi emekliyse SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi. 

Edirne Lalapaşa Toki Emekli Konutlarında hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Ayrıca sözleşme imzalanmış olan konut için borçları bitene kadar, alıcı ve ailesi için ikamet şartı aranacak olup ikamet edilmediğinin tespit edilmesi halinde sözleşmeleri feshedilecektir. Toki Edirne Lalapaşa Emekli Evleri kura sonuçlarına açıklandığı andan itibaren internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Toki