TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları devam ediyor!

2 adet konutun, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme imkanı ile açık satışa sunulacağı TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları devam ediyor

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları devam ediyor!

2 adet konutun, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme imkanı ile açık satışa sunulacağı TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları devam ediyor. 

Edirne Süloğlu Belediye Projesi kapsamında satışa sunulacak olan konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Süloğlu şubesi olacaktır. 

Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleşecek olan TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Konut seçimi yapan alıcıları yüzde 15 peşinat vedeli için 120 ay vade alternatifi çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. Satış işlemleri T.C . Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yapılacaktır. 

Edirne Süloğlu TOKİ Belediye Projesi'nde; 

* Konut satın almak için başvuruda bulunanların Edirne il sınırları içerisinde son 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması ve il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir şartı kaldırılmıştır. 

* Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutların bulunmaması, bu kişilerin daha önce TOKİ'den konut satın almamış ve TOKİ'den kredi kullanmamış olmaları şartı kaldırılmıştır. 

* Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması şartı kaldırılmıştır. 

Firma Bilgisi: Toki