Toki Edirne Süloğlu Emekli Evleri kura çekilişi!

Emekli Grubu konut projesi kapsamında yer alan Toki Edirne Süloğlu Emekli Evleri kura çekilişi bugün gerçekleşecek

Toki Edirne Süloğlu Emekli Evleri kura çekilişi!

Emekli Grubu konut projesi kapsamında yer alan Toki Edirne Süloğlu Emekli Evleri kura çekilişi bugün gerçekleşecek. 2+1 tipinde 24 adet konutun sahiplerinin bulacağı kura çekilişi saat 13:00'da Lalapaşa Düğün Salonu'nda gerçekleşecek. 

Toki Edirne Süloğlu Emekli Evleri kura sonucunda hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek ve peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. 

Çekilecek olan Edirne Süloğlu Toki Emekli Evleri hak sahibi ve konut belirleme kurası sonrasında asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 14 Nisan 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Hak sahibi olan emekliler ise idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Ziraat Bankası Süloğlu Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Sözleşme imzalama aşamasında; 

* İl - İlçe Nüfus Müdürlüğü'nden onaylı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Edirne il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, 

* İl - İlçe Tapu Sicil Müdürlüğü'nden başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı bir gayrimenkulün olmadığına dair belge, 

* Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgesi,

* Başvuru sahibi emekli ise, SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi. 

 

Firma Bilgisi: Toki