Toki Elazığ Zafran Emekli Konutları kuraları yarın çekilecek!

Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları yarın (5 Şubat 2016) saat 10:00'da çekilecek

Toki Elazığ Zafran Emekli Konutları kuraları yarın çekilecek!

Yarın saat 10:00'da noter huzurunda gerçekleşecek olan Toki Elazığ Zafran Emekli Konutları kuraları Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Kura sonrası hak sahibi olanların listesini emlakwebtv.com adresinde bulabilirsiniz. 

Elazığ Zafran Toki Konutları kura sonucuna göre hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 9 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında olan Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları sonucunda 2+1 tipinde 75 metrekare 280 konut sahiplerini bulacak. 

Fiyatların 87 bin 500 TL olarak belirlendiği Toki Elazığ Zafran Evleri'nden konut sahibi olacak vatandaşlar yüzde 12 peşinat için 180 ay ayda 428 TL taksitle ya da yüzde 20 peşinat için 240 ay ayda 292 TL taksitle konut sahibi olacaklar. 

Kura çekilişi sonra hak sahibi olan vatandaşlar idarenin belirlediği tarihlerde Halk Bankası Hürriyet Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Toki Elazığ Zafran Emekli Evleri projesinde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekliler ise konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. 

Toki Elazığ Zafran Emekli konutları kura sonuçlarını yarın çekiliş tamamlandıktan sonra emlakwebtv.com adresinde bulabilirsiniz.

Toki Elazığ Zafran Emekli Konutları başvruru listesi için;

Dosyayı indirmek için tıklayın.