TOKİ Elazığ Zafran İhalesi 27 Ocak'ta yapılacak

TOKİ, Elazığ Zafran'da hayata geçireceği 385 konutluk proje ihalesinin 27 Ocak'ta yapılacağını açıkladı

TOKİ Elazığ Zafran İhalesi 27 Ocak'ta yapılacak

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Elazığ'ın merkez ilçesi Zafran'da hayata geçirilecek ihale için tarih belirlendi. İhalesi 27 Ocak'ta gerçekleştirilecek olan Elazığ Zafran Konutları'nda 385 konut yer alacak

TOKİ'den Elazığ Zafran'a 385 konutluk proje
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Elazığ'ın merkez ilçesi Zafran'da büyük bir proje hayata geçirecek. Toplamda 385 konuttan oluşacak TOKİ Zafran Konutları bünyesinde ayrıca 1 ticaret merkezi ve 1 cami yer alacak. 

Elazığ Zafran projesi ihalesi ne zaman?
TOKİ tarafından yapılan açıklamada "Elazığ İli Merkez İLçesi Zafran Mevkii, 385 Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi, 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi"  ihalesinin 27 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 14.30'da gerçekleştirileceği açıklandı. Açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek ihaleye konu olan projenin yer tesliminin ardından 600 günde tamamlanması hedefleniyor.

İhaleye katılım şartları
TOKİ'nin Halkalı'daki merkez binasında gerçekleşecek olan ihaleye yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. Kamu İhale Kurumu tarafından belirlenen esaslara göre yapılacak ihalede, yerli isteklilere yüzde 15'lik fayat avantajı sağlanacak.

 

Firma Bilgisi: Toki
Proje Bilgisi: toki zafran konutları