TOKİ Emekli Evleri Bursa Başvuruları!

Bursa Nilüfer İrfaniye'de emekli grubu konut projesi kapsamında inşa edilecek TOKİ emekli evleri Bursa başvuruları 9 Aralık tarihinde başlayacak

TOKİ Emekli Evleri Bursa Başvuruları!

Bursa Nilüfer İrfaniye'de emekli grubu konut projesi kapsamında inşa edilecek TOKİ emekli evleri Bursa başvuruları 9 Aralık tarihinde başlayacak. 

Bursa Nilüfer İrfaniye'de hayata geçirilecek olan TOKİ emekli evleri Bursa başvuruları 9 Aralık -30 Aralık 2015 tarihleri arasında kabul edilecek. 2+1 daire tiplerinden oluşan 1.200 adet konutun bulunduğu TOKİ emekli evlerinde başvurular Türkiye Halk Bankası'nın Bursa ilindeki yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. 

TOKİ emekli evleri Bursa fiyatları başvuru toplanıp, ihale yapıldıktan sonra belirlenecek. Konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendilecek. Peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. 

TOKİ emekli evleri Bursa başvuru şartları
- T.C. vatandaşı olması,
- Projenin bulunduğu il/ ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması projenin bulunduğu il/ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
- Daha önce Toplu Konut İdaresi'nden konut satın almamış olması,
- Kendisine, eşine ve çocuklarına ait tapuda kayıtlı mülk olmaması,
- Aylık hane gelirinin en fazla net 3.200 lira olması,
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve çocukları adına yalnızca 1 adet başvuru kabul edilecektir.