TOKİ Erzincan Üzümlü fiyat listesi 2015!

TOKİ Erzican Üzümlü fiyat listesi 2015 için haberimize tıklayın.

TOKİ Erzincan Üzümlü fiyat listesi 2015!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Erzincan'da inşa edilen TOKİ Erzincan Bayırbağ 2. etap Tarımköy projesindeki 158 adet konutun başvuru süreci 15 Nisan 2015'te başlamıştı. 30 Haziran'a kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası'nın ilgili tüm şubelerine yapılabilecek. 

TOKİ Erzincan Üzümlü fiyat listesine göre ev fiyatları ise 106 bin lira ila 127 bin lira arasında değişiyor. 240 aya kadar vade yapılacak projede aylık taksitler ise 390 liradan başlayacak. 

TOKİ Erzincan Üzümlü Evleri'ne başvuru şartları ise aşağıda yer alıyor; 

KONUT ALICISININ;

1-T.C. vatandaşı olması,

2- Satış tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak,

a. Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

3- Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net ¨3.200 olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla ¨3.200 olması gerekmektedir.)

b. Hane halkı gelirinin en fazla net ¨3.200 olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,

c. Başvuru sahibi evli ise kendisi, eşi, velayeti altındaki çocuklarından çalışan varsa kendisinin eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının ayrı ayrı gelirini kanıtlayan belgeler (tabi olarak çalıştıkları sosyal güvenlik kurumlarından çalıştığına dair alınan belgeler ile maaş bordroları, maaş belgeleri, vb.)

d. Başvuru sahibi, eşi veya velayeti altındaki çocuklardan herhangi biri çalışmıyorsa Sosyal Güvenlik Kurumundan çalışmadığına dair belgeleri ibraz edeceklerdir.

4-Satış aşamasında, bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir." 

 

Firma Bilgisi: Toki