TOKİ Eskişehir Odunpazarı fiyatları 100 bin liradan başlıyor

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar projesinde başvurular sürerken, ev fiyatları 100 bin liradan başlıyor.

TOKİ Eskişehir Odunpazarı fiyatları 100 bin liradan başlıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Eskişehir'de hayata geçirilen TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar projesi kapsamında satışa sunulan 74 adet konutun başvuru süreci 26 Aralık 2014 tarihinde başlamıştı. 16 Ocak 2015'e kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası'nın tüm şubelerine yapılacak.

2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan projedeki evlerin fiyatları ise 100 bin liradan başlıyor, 199 bin liraya kadar yükseliyor. Yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak evlerin aylık taksitleri de 626 lira ile 1868 lira arasında değişiyor.

TOKİ tarafından yayınlanan TOKİ Eskişehir Odunpazarı Evleri'ne başvuru şartları ise şöyle;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 26 Aralık 2014 – 16 Ocak 2015 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklardır."

Firma Bilgisi: Toki