TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar 26 Aralık’ta satışta

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar projesi kapsamında 74 adet konutun başvuru süreci 26 Aralık 2014 tarihinde başlıyor. Konutların fiyatları 100 bin TL’den başlıyor.

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar 26 Aralık’ta satışta

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Eskişehir'de inşa edilen TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar projesinde toplam 74 adet konutun başvuru dönemi 26 Aralık 2014'te başlıyor. 16 Ocak 2015'e kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan 74 dairenin fiyatları ise 100 bin TL'den başlıyor, 199 bin TL'ye kadar yükseliyor. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunan projede aylık taksitler ise 626 TL'den başlıyor.

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar Evleri'ne başvuru şartları ise şöyle;
"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 26 Aralık 2014 – 16 Ocak 2015 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklar."

Firma Bilgisi: Toki