TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar başvuruları devam ediyor

3 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar başvuruları devam ediyor

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar başvuruları devam ediyor

3 adet konutun açık satışa sunulacağı TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar başvuruları devam ediyor. Proje kapsamında yer alan konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek olup Temerküz Şube Eskişehir Yunus Emre Şubesi olacaktır. Açık satış yöntemi ile satılacak olan Eskişehir Odunpazarı Karapınar TOKİ evleri başvuruları 30 haziran 2016 tarihine kadar ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar fiyatları en düşük ve en yüksek olarak 162 bin 905 TL ile 184 bin 292 TL olarak belirlendi. Projede alıcılar yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri ile peşinatlarını banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklar. 

Eskişehir Odunpazarı Karapınar Toplu Konut Uygulaması'nda; 

* Konut alıcıları, sözleşme kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden ve cezai şart ödemeden sözleşmeden cayabilecek.
* Konut alıcıları aynı zamanda gayrimenkulün tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönebilecek. 

Projede, konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin, kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerinde tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, TOKİ'den satılmış bir konuta sahip olmamış ve daha önce TOKİ'den kredi almamış olmaları şartları kaldırılmıştır. Projede satış işlemleri T. C. Ziraat Bankası A.Ş . aracılığı yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki