TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar kura çekimi 2015 ne zaman?

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar kura çekimi 2015 tarihi belli oldu. Kura hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar kura çekimi 2015 ne zaman?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Eskişehir'de hayat verilen TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar projesinde toplam 74 adet daire, çekilecek kurayla sahiplerine kavuşacak. Peki TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar kura çekimi 2015 ne zaman ve nerede gerçekleştirilecek?

Başvuru sürecinin 16 Ocak 2015'te sona erdiği Eskişehir TOKİ Evleri Odunpazarı'nda kura çekimi 22 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. TOKİ Eskişehir Odunpazarı Karapınar kura çekimi 2015 hakkında TOKİ tarafından yayınlanan bilgilendirme ise aşağıda yer alıyor;

"Proje kapsamında satışa sunulmakta olan konut adedinden fazla başvuru olduğu takdirde, başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların, noter huzurunda "Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası" 22 Ocak 2015 tarihinde çekilecektir. Kura çekim işlemleri 3. maddede belirlenen kategori önceliğine göre gerçekleştirilecektir. Konut sayısından daha az başvuru olduğu takdirde "Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası" çekilmeyerek, İdarenin belirleyerek kullanıma açacağı bloklar arasından çekildiği takdirde 1. kategoride çekilen kura sadece konut belirlemeye yönelik olacaktır. Kuranın çekileceği yer, ilgili T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şubelerinde ve İdarenin web sayfasında (www.toki.gov.tr) duyurulacaktır." 

Firma Bilgisi: Toki