Toki Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü başvuru şartları

14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında başvuruları yapılacak olan Toki Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı...

Toki Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü başvuru şartları

14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında başvuruları yapılacak olan Toki Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı... Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan konutlar için başvurular Ziraat Bankası'nın Eskişehir ilinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 

Başvurusu toplanacak olan konutların ihalesi yapıldıktan sonra satış fiyatları belirlenecek. Toki Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Emekli Evleri kura çekilişi ise 22 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi olanlara konutlar, yüzde 12 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 vade ile taksitlendirilecek. Hak sahibi olamayanlar ise başvuru bedellerini 27 Nisan 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Toki Emekli Evleri satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Toki Emekli başvurusu yapmak isteyenler, Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik Kartı ile birlikte 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası Eskişehir ilindeki yetkili şubelerine başvuruda bulunabilirler. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. 

Toki Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Emekli Evleri başvuru şartları

- T.C. vatandaşı olmak, 
- Projenin yapılacağı il/ilçe sınırları içinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olmak veya projenin yapılacağı il/ilçe nüfusuna kayıtlı olmak,
- Toki'den daha önce konut satın almamış olmak ve kredi kullanmamış olmak,
- Kendisine, eşine ve çocuklarına ait tapuda kayıtlı herhangi bir konutunun olmaması,
- Aylık hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması,
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi eşi ve velayeti altındaki çocukları adına 1 adet başvuru yapılabilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki