TOKİ Eskişehir Tepebaşı kurası 22 Nisan'da çekilecek!

TOKİ Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü emekli evleri için kura 22 Nisan 2016 tarihinde çekilecek.

TOKİ Eskişehir Tepebaşı kurası 22 Nisan'da çekilecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü emekli projesinde 250 konut için kura çekilişi 22 Nisan 2016 tarihinde yapılacak. Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü 250 Konut Emekli Projesi kapsamında “Konut Alma Hakkı Kurası” noter huzurunda 22 Nisan 2016 Cuma günü, saat: 14.00’ de, Gar Düğün Salonu ’ nda gerçekleştirilecek. 

TOKİ Eskişehir Tepebaşı emekli evleri için konut bedelinin yüzde 12 ve 20'si peşinat olarak verilecek. Evler için 180 ve 240 aylık vadeler uygulanacak. 

Başvuru bedelleri geri alınacak 
Kurada, asil olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 27 Nisan 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecek. 

Projenin bağımsız bölüm listesi ve konut fiyatları belirlendikten sonra İdarece belirlenecek tarihte “Konut Belirleme Kurası” çekilecek. 

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilanedeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’ nin Sıhhiye Eskişehir Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar.