TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent başvuruları 20 Nisan’da!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent Mahallesi 1. Ve 2. Etap projesindeki 266 adet konutun başvuru süreci 20 Nisan 2015’te başlıyor. Detaylı bilgi için tıklayın.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent başvuruları 20 Nisan’da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent Mahallesi 1. Ve 2. Etap projesi kapsamında 266 konutun başvuru dönemi 20 Nisan'da başlayacak, 15 Mayıs 2015'e kadar devam edecek. Başvurular, Halk Bankası'nın Gaziantep şubelerine yapılabilecek.

Ev fiyatlarının 100 bin lira ila 137 bin lira arasında değiştiği TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent projesinde 120 aya varan vadelerle konut sahibi olmak mümkün. Evler için aylık taksitler ise 626 liradan başlayacak.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent projesine başvuru şartları şöyle;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır."

Firma Bilgisi: Toki