TOKİ indirimleri Mart ayı sonunda

TOKİ Başkanı Ergün Turan, Mart ayı sonunda idarenin projelerinde indirim kampanyası başlatacaklarını söyledi

TOKİ indirimleri Mart ayı sonunda

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Başkent Kulisi Programı'ndan konuşan TOKİ Başkanı Ergün Turan, Mart ayı sonunda projelerde indirim kampanyası başlatacaklarını söyledi. 

Bankalarla görüşmeler sürüyor
TOKİ Projelerinde Mart ayı sonunda başalanacak indirimler için bankalarla görüşmelerin sürdüğünü belirten Turan: ' Vatandaşımıza müjde verebiliriz. Çalışmalarımızı yapıyoruz, kamu bankalarıyla görüşüyoruz. İnşallah şubat ayının sonu ile mart ayının sonu arasında bir aylık bir indirim kampanyası yapacağız. Kampanya tamamen vatandaşlarımızın lehine ve beklentilere göre yapılacak.' dedi. 

Saray en fazla 1 milyar 300 bin olur
Maliyetiyle ülke gündemine oturan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili olarak da açıklamalarda bulunan TOKİ Başkanı, telaffuz edilen rakamların gerçeği yansıtmadığı söyledi. Turan, Saray için yapılan toplam ihale bedelinin 1 milyar 14 milyon lira olduğunu ve işin büyük kısmının şu anda sona gerdiğini belirterek: ' Tahminen de 970 milyon 90 bin lira harcama yapıldı. Buna iş bitişinde yüzde oranında 10 artış yapılabilir. Böyle bir durumda da 1 milyar 300 milyon gibi bir fiyat ortaya çıkar. Daha fazlası olamaz" dedi.

Firma Bilgisi: Toki