Toki Izmir Buca Tınaztepe

Toki Izmir Buca Tınaztepe konutlarında yaşam devam ediyor. Projede kiralar 700 TL'den başlıyor

Toki Izmir Buca Tınaztepe

Toki Izmir Buca Tınaztepe projesinde yaşam devam ediyor. Toki Izmir Buca Tınaztepe projesi ile ilgili bilgilere değinmeden önce, bölgenin özelliklerinden bahsedelim.

İzmir, Türkiye’deki en kalabalık üçüncü şehir. Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir yüzölçümü 12 bin 7 kilometrekaredir. İzmir’de geçtiğimiz yıl nüfus sayımına göre 4 milyon 113 bin 72 kişi yaşamaktadır. 30 ilçeyi barındıran İzmir’in ilçelerinden biri de Buca’dır. İzmir’in 9 kilometre güneydoğunda yer alan Bucakuzeyinde Bornova, kuzeybatısında Konak, doğusunda Kemalpaşa, batısında Karabağlar ve Gaziemir, güneyinde Torbalı, güneybatısında ise Menderes ilçeleriyle komşudur.

Tınaztepe adını İzmir’de bulunan bir dağdan almaktadır. 9 Eylül Üniversitesi’nin bir kampüsünü içinde barındıran Tınaztepe’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenileme çalışmaları da devam etmektedir.

Toki Izmir Buca Tınaztepe projesi de bu bağlamda hayata geçirildi. Alt gelir grubuna yönelik inşa edilen Toki Izmir Buca Tınaztepe’de yaşam 2009 yılında başladı. Türkiye Halk Bankası Buca Şubesi'ne başvuruların yapıldığı Toki Izmir Buca Tınaztepe satılık daireler 59 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere sunuldu.  Toki Izmir Buca Tınaztepe aylık taksit tutarı olarak da 290 TL talep edildi.

 

Firma Bilgisi: Toki
Proje Bilgisi: Toki Izmir Buca Tınaztepe