Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli Konutları başvuruları

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamındaki Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli Konutları başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak

Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli Konutları başvuruları

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamındaki Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli Konutları başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak. 2+1 tipinde 75 konut için başvurular Ziraat Bankası'nın Kahramanmaraş İlinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Emekli Konutları başvuruları sonrasında başvuru sahipleri arasında 5 Mayıs 2016 tarihinde hak belirleme kurası çekilecek. Kura sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerinin 9 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecek. Hak sahibi olanlar ise idarenin belirlediği tarihlerde Ziraat Bankası Türkoğlu Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Emekli Konutları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Hak sahiplerine konutlar, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Toki Kahramanmaraş Türkoğlu için peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler. 

Toki Emekli Evleri Başvuruları Nasıl Yapılır? 

Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Emekli Konutları başvuru belgeleri 

* Nüfus cüzdanı fotokopisi, 

* Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alınan Emekli Kimlik Belgesi veya emekli olduğunu gösteyen belge ya da yazı. 

Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Emekli Konutları başvuru işlemleri

* Başvuru sahipleri,  nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile beraber 14-31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası Kahramanmaraş ilindeki yetkişi şuberine başvuru yapacaklar. Taahhütname ise banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenen evraklar ile teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine verilecek. 

* Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacak. 

* Kimlik tespiti için nüfus cüzdanı ibraz etmek şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır.