TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu emekli kura çekilişi bugün gerçekleşecek

Emeklilere özel konut projesi kapsamında yer alan TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu emekli kura çekilişi bugün gerçekleşecek

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu emekli kura çekilişi bugün gerçekleşecek

Emeklilere özel konut projesi kapsamında yer alan TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu emekli kura çekilişi bugün gerçekleşecek. 75 adet konutun ''Konut Alma Hakkı Kurası'' noter huzurunda bugün saat 10:00'da başlamak üzere; Türkoğlu Belediyesi Misak-ı Milli Konferans Salonu'nda gerçekleşecek.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek olup, peşinat sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. 

Kahramanmaraş Türkoğlu TOKİ emekli evleri kura sonuçlarını bugün açıklandığı andan itibaren internet sitemizde bulabilirsiniz. 

Başvurular geri alınabilecek

Kurada, asil olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 09.05.2016 tarihinden itibaren T.C Ziraat Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecektir.

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C Ziraat Bankası A.Ş’nin Türkoğlu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır.

 

 

Firma Bilgisi: Toki