TOKİ Karaman Ermenek başvuruları!

Karaman Ermenek Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 46 adet konutun bulunduğu TOKİ Karaman Ermenek başvuruları devam ediyor

TOKİ Karaman Ermenek başvuruları!

Karaman Ermenek Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 46 adet konutun bulunduğu TOKİ Karaman Ermenek başvuruları devam ediyor.  Açık satış yöntemi ile satışı yapılacak olan konutların başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

TOKİ Karaman Ermenek Belediye Projesi kapsamında yer alan konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Karaman Ermenek Şubesi olacaktır. 

Projede yer alan konutların en düşük ve en yüksek satış fiyatları 64 bin 463 TL ve 150 bin 758 TL olarak belirlendi. Konut seçimi yapan alıcılar belirlenen belirlenen alternatif ödeme seçenekleri çerçevesinde peşinatlarını T.C. Ziraat Bankası A.Ş. şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Projede yer alan konutları için başvurular 9 Mayıs 2016 tarihinde başlamıştır. Konutlar için başvuru işlemleri 30 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili banka şubelerine yapılabilecek. 

Karaman Ermenek TOKİ Konutları'nda; 

* Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

* Konut alıcıları konutun tesliminden önce teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

* Satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. şubeleri aracılığı ile yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki