TOKİ Kastamonu Merkez emekli kuraları

Toplu Konut İdaresi tarafından inşa ettirilecek olan 2+1 nitelikli 200 adet konutun yer aldığı TOKİ Kastamonu Merkez emekli kuraları 26 Nisan'da çekilecek

TOKİ Kastamonu Merkez emekli kuraları

Toplu Konut İdaresi tarafından inşa ettirilecek olan 2+1 nitelikli 200 adet konutun yer aldığı TOKİ Kastamonu Merkez emekli kuraları 26 Nisan'da çekilecek. Projede yer alan konutlar için kuralar Kastamonu Belediyesi Kuzeykent Belediye Nikah ve Konferans Salonu'nda saat 10:00'da çekilecek. 

Konutlar hak sahiplerine yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri için 180 ay ve 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Konutların peşinatları ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Kastamonu Merkez TOKİ evlerinde ''Hak Sahibi ve Konut Belirleme'' kurası sonrasın asil ve yedek ha ksahibi olamayanlar başvuru bedellerini 28 Nisan 2016 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Hak sahibi olamayan emekliler ise başvuru bedellerini 28 Nisan 2016 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

TOKİ Kastamonu Merkez emekli kuraları nerede çekilecek?

Toki Kastamonu Merkez emekli evleri kuraları 26 Nisan 2016 tarihinde saat 10:00 da Kastamonu Belediyesi Kuzeykent Belediye Nikah ve Konferans Salonu Kastamonu 2. NOTERLİĞİ gözetiminde gerçekleştirilecektir.

Kastamonu Merkez Toki emekli evleri kura sonuçları ne zaman açıklanacak? 

26 Nisan 2016 tarihinde saat 10:00'da çekilecek olan kuraların tamamlanması ile birlikte kura sonuçları TOKİ'nin internet sitesinden ilan edilecektir. 

 

Firma Bilgisi: Toki