TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli kuraları bugün çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın emekliler için hayata geçirdiği projelerinden olan TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli kuraları bugün çekilecek

TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli kuraları bugün çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın emekliler için hayata geçirdiği projelerinden olan TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli kuraları bugün çekilecek. Toplam 250 adet konutun sahiplerini bulacağı Kastamonu Taşköprü TOKİ kuraları bugün saat 10:00'da Kastamonu Taşköprü Düğün Salonu'nda Taşköprü Noterliği gözetiminde gerçekleşecek. 

Kastamonu Taşköprü TOKİ konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar idarenin  ilan edeceği tarihlerde T. Halk Bankası A.Ş. Taşköprü Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 27 Nisan 2016 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Projede yer alan evler konut alıcılarına yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat ile 180 ay ve 240 ay vadeyle taksitlendirilecek ve peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir. Projede konut alma hakkına sahip olup sözleşme imzalayan emekliler konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Ayrıca, konutta ikamet şartı aranacak ve ikamet edilmediği tespit edilirse sözleşmeleri feshedilecektir. 

TOKİ Kastamonu Taşköprü emekli evleri kuraları nerede çekilecek? 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından emeklilere özel yaptırılacak olan Kastamonu Taşköprü TOKİ evleri kuraları 25 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 10:00'da Kastamonu Taşköprü Düğün Salonu'nda Taşköprü Noterliği gözetiminde gerçekleşecek. 

Firma Bilgisi: Toki