TOKİ Kırşehir Kayabaşı başvuruları 18 Ağustos’ta!

TOKİ Kırşehir Kayabaşı projesindeki 59 adet konut için başvuru dönemi 18 Ağustos 2015 tarihinde başlayacak. Konutlar 85 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

TOKİ Kırşehir Kayabaşı başvuruları 18 Ağustos’ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesindeki toplam 59 adet konutun başvuru süreci 18 Ağustos 2015 tarihinde başlayacak. 30 Eylül’e kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası’nın Kırşehir Merkez Şubesi’ne yapılacak.

2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan Kırşehir Kayabaşı TOKİ Evleri minimum 85 bin lira, maksimum 160 bin liradan satılacak. 96, 108 veya 120 aylık vadelerin uygulanacağı projede aylık taksitler 534 liradan başlayacak.

TOKİ Kırşehir Kayabaşı projesi ile ilgili bilinmesi gereken önemli bir detay daha var. O da, konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartlarının kaldırılmış olması. 

Firma Bilgisi: Toki