TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap başvuruları başladı

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesindeki 131 adet konutun başvuru süreci 25 Mayıs 2015 (bugün) itibariyle başladı. Projede ev fiyatları 85 bin liradan başlıyor.

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırşehir’de inşa edilen TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesinde toplam 131 adet konutun başvuru dönemi 25 Mayıs 2015’te başladı. Halk Bankası’nın tüm şubelerine yapılacak başvurular, 12 Haziran’da sona erecek.

Ev fiyatlarının 85 bin lira ila 163 bin lira arasında değiştiği TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesinde 96, 108 ve 120 aylık vadeler yapılacak. Konutlar için ödenecek aylık taksitler ise 534 liradan başlayacak.

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesine başvuru şartları ise aşağıda yer alıyor;

“Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.” 

Firma Bilgisi: Toki