TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı başvuruları 12 Haziran’da son!

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. etap projesindeki 131 adet konuta 12 Haziran 2015 tarihine kadar başvuru yapılabilecek. Konutların fiyatları 85 bin liradan başlıyor.

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı başvuruları 12 Haziran’da son!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırşehir’de hayata geçirilen TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesindeki 131 adet konutun başvuru süreci 25 Mayıs 2015 itibariyle başlamıştı. Halk Bankası’nın tüm şubelerine yapılacak başvurular, 12 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek.

Fiyatların 85 bin lira ila 163 bin lira arasında değiştiği TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı Konutları için 120 aya kadar vadelendirme yapılacak. Atlık taksitler de 534 liradan başlatılacak. Evlerin sahiplerini belirleyecek kura çekilişi ise 23 Haziran’da gerçekleştirilecek.

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı Konutları’na başvuru şartlarını aşağıda görebilirsiniz;

“Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.” 

Firma Bilgisi: Toki