TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı başvuruları başladı

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesinde 32 adet konutun başvuru süreci 2 Ekim’de start aldı. Evler 102 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap projesinde toplam 32 adet konutun başvuru süreci 2 Ekim’de başladı. 31 Aralık’a kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası’nın Kırşehir Merkez Şubesi’ne yapılacak.

2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan Kırşehir Merkez TOKİ evleri, 102 bin lira ila 160 bin lira arasında değişecek. Konut bedelinin yüzde 10, 15 ve 25’inin peşinat olarak verileceği projede 96, 108 ve 120 aylık vadeler uygulanacak. Projede aylık taksitler ise 642 liradan başlayacak.

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı projesine konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmış durumda.