TOKİ Kocaeli Çayırova’daki 88 konut satışa çıktı!

TOKİ Kocaeli Çayırova projesindeki 88 adet konutun başvuru süreci bugün itibariyle başladı.

TOKİ Kocaeli Çayırova’daki 88 konut satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) Kocaeli’nde inşa ettiği TOKİ Kocaeli Çayırova projesindeki 88 adet konutun başvuru dönemi 15 Haziran 2015’te (bugün) başladı. Halk Bankası’nın yetkili tüm şubelerine yapılacak başvurular, 30 Haziran’a kadar sürecek.

3+1 olarak tasarlanan TOKİ Kocaeli Çayırova Evleri için fiyatlar da belli oldu. Buna göre, evler 186 bin ila 217 bin liradan satılacak. Yüzde 10 veya 20’lik peşinat ödemesinden sonra ise 144 aya kadar varan vadeler yapılacak.

TOKİ Kocaeli Çayırova başvuru şartlarını da aşağıda görebilirsiniz;  

“Nüfus Cüzdanı fotokopisini,

b. Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri, kredi kullanım durumuna göre Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alacakları “Hak Sahipliği Belgesi”,

c. Engelli vatandaşlarımız, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen kimlik kartının fotokopisi veya tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınmış sağlık heyet raporunu (en az % 40 engelli olduğuna dair) ibraz edeceklerdir.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm Şubelerine başvurarak, 1.000.- TL (Bin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 15 Haziran – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili “Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi”ni imzalayacaklardır.” 

Firma Bilgisi: Toki