TOKİ Konya Selçuklu Yazır kura sonuçları 2015!

TOKİ Konya Selçuklu Yazır projesi kapsamında satışa sunulan 20 adet konutun kurası 16 Ocak 2015 yani bugün çekildi. TOKİ Konya Selçuklu Yazır kura sonuçları 2015 için tıklayın.

TOKİ Konya Selçuklu Yazır kura sonuçları 2015!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya'da inşa edilen 664 konutlu TOKİ Konya Yazır projesinde 20 adet konutun kurası bugün çekiliyor. TOKİ Konya Yazır kura sonuçları 2015 ise gün içinde açıklanacak. Başvuruların 5 Ocak ile 9 Ocak tarihleri arasında kabul edildiği TOKİ Konya Selçuklu projesinde dairelerin tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

Kura çekilişi Karatay Belediyesi Aziziye Kültür Merkezi'nde saat 10.00'da gerçekleştirilecek. TOKİ Konya Yazır kura sonuçları 2015 için TOKİ tarafından yayınlanan duyuru ise aşağıda yer alıyor;

"KONYA SELÇUKLU YAZIR 664 KONUT PROJESİ 20 KONUT DUYURU (3) HAK SAHİPLİĞİ VE KONUT BELİRLEME KURASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Konya Selçuklu Yazır Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan 20 adet stok konutun "Hak Sahipliği ve Konut Belirleme kurası" 16 Ocak 2015 tarihinde Karatay Belediyesi Aziziye Kültür Merkezinde saat 10.00 itibariyle gerçekleştirilecektir.

Başvuru sahiplerinin "Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası" çekilmesi sırasında salonda bulunması zorunlu değildir. Kura listelerinin onaylanmasını müteakip konut almaya hak kazananların listesi İdaremiz web sitesinde ve T.C. Ziraat Bankası Selçuklu Konya, Medrese Mahallesi, Zafer, Nalçacı, Larende, Meram ve Bosna Hersek Şubelerinde duyurulacaktır."

Firma Bilgisi: Toki