Toki Kütahya İnköy kura çekilişi

Toki Kütahya İnköy kura çekilişi 28 Ocak 2016 Perşembe günü saat 10:00'da gerçekleşecek

Toki Kütahya İnköy kura çekilişi

Toki Emekli Evleri kapsamında hayat bulan Kütahya İnköy Toki Konutları kura çekilişi yarın (28 Ocak 2016) saat 10:00'da Kütahya Belediye Başkanlığı Belediye Kültür Sarayı'nda yapılacak. 

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında olan Toki Kütahya İnköy Emekli Evleri projesi için başvurular 30 Aralık 2015 tarihinde tamamlandı. Alanları 75 metrekare olan 300 adet 2+1 konutun sahipleri çekilecek kura sonucunda belirlenecek. 

 

Toki Kütahya İnköy kura çekilişi

 

Kütahya İnköy Toki Konutları'nda fiyatlar 80 bin 900 TL olarak belirlendi. Projede, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade ayda 396 TL, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ayda 270 TL ödeme yapılacak. 

Toki Kütahya İnköy Konutları kura çekilişi sonrasında hak sahibi olmaya hak kazanamayanlar, başvuru bedellerini 2 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın Kütahya ilindeki bütün şubelerinden geri alabilecekler. 

 

Toki Kütahya İnköy kura çekilişi

 

Hak sahibi olanlar ise konut belirleme kurası sonrasında idarenin belirleyeceği tarihlerde Halk Bankası Zafer Meydanı şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Projeden konut sahibi olmaya hak sahibi olan ve sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. 

Sözleşme imzalayanlardan borç bitene kadar alıcı ve ailesi için ikamet koşulu aranacak ve kendisi, eşi ve çocuklarının konutta ikamet etmediklerinin tespiti durumunda sözleşme feshedilecektir.

Toki Kütahya İnköy Konutları kura çekilişi sonuçlarını kura çekilişi tamamlandıktan sonra emlakwebtv.com adresinden öğrenebilirsiniz.