Toki Malatya Beydağı Konutları başvuru tarihi

Türkiye Halk Bankası tarafından kabul edilecek olan Toki Malatya Beydağı Konutları başvuru tarihi 28 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında.

Toki Malatya Beydağı Konutları başvuru tarihi

Türkiye Halk Bankası tarafından kabul edilecek olan Toki Malatya Beydağı Konutları başvuru tarihi 28 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında. Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Halk Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Beydağı Şubesi olacaktır. Toki Malatya Beydağı fiyatları ise 106 bin 943 Tl ile 145 bin 873 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Toki Malatya Beydağı Konutları için konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat 108 ay vade, yüzde 15 peşinat 120 ay vade, yüzde 25 peşinat 144 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. Proje kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası aracılığıyla yapılacaktır. 

Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Malatya Beydağı Toki Konut alıcısı aynı zamanda, gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içinde gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Konutların teslim süresi, sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır ve konutların anahtar teslimi idarece belirlenecek program dahilinde gerçekleştirilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki