TOKİ Malatya İnönü Üniversitesi konutları satışları devam ediyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Malatya İnönü Üniversitesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konutun satışları 30 Haziran tarihine kadar devam ediyor

TOKİ Malatya İnönü Üniversitesi konutları satışları devam ediyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Malatya İnönü Üniversitesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konutun satışları 30 Haziran tarihine kadar devam ediyor. Projede yer alan konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacaktır. 

TOKİ Malatya İnönü Üniversitesi Projesi kapsamındaki konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Malatya Merkez Şubesi olacaktır. 

Projede yer alan konutun satış fiyatları 120 bin 238 TL olarak belirlendi. Konut alıcısı peşinat olarak 18 bin 35 TL verecek ve 120 ay vade ile konut fiyatı taksitlendirilecektir. 

Konut alıcısı, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

Aynı zamanda gayrimenkulün fiili tesliminde önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. TOKİ Malatya İnönü Üniversitesi konutu alıcısının T.C. vatandaşı olması gerekmektedir. 

Satışlar sırasında, bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Satış işlemleri ise T.C. Ziraat Bankası A.Ş. şubeleri aracılığıyla yapılacaktır. 

TOKİ Malatya İnönü Üniversitesi Projesi kapsamındaki açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar T.C. Ziraat Bankası A.Ş.Malatya Merkez Şubesi tarafından kabul edilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki