TOKİ Manisa Salihli kurası 8 Ekim’de çekilecek

TOKİ Manisa Salihli Taytan kurası 8 Ekim 2015 tarihinde çekilecek. Projede satışa çıkarılan konut sayısı ise 24.

TOKİ Manisa Salihli kurası 8 Ekim’de çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca inşa edilen TOKİ Manisa Salihli Taytan projesinde 7 Eylül’de satışa çıkarılan toplam 24 adet konuta başvuru süreci 30 Eylül’de doluyor. Ziraat Bankası’nın yetkili tüm şubelerine yapılabilecek başvuruların sona ermesiyle de kura çekilişi gerçekleştirilecek. TOKİ Manisa Salihli Taytan kurası 8 Ekim 2015 tarihinde çekilecek.

3+1 olarak tasarlanan Manisa Salihli Taytan TOKİ evleri, 104 bin ile 132 bin liradan satılacak. 96, 108 ve 120 aylık vadelerin uygulanacağı projede aylık taksitler ise 653 liradan başlayacak.

TOKİ Manisa Salihli Taytan projesinde konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek. Ayrıca başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.