TOKİ Manisa Turgutalp 2015 başvuruları yarın başlıyor

TOKİ Manisa Turgutalp 2015 başvuru dönemi 8 Temmuz 2015 (yarın) itibariyle başlıyor. Projede en yüksek ev fiyatları 141 bin lira olarak belirlendi.

TOKİ Manisa Turgutalp 2015 başvuruları yarın başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Manisa’da hayata geçirilen TOKİ Manisa Turgutalp projesinde 18 adet konutun başvuru süreci 8 Temmuz 2015 itibariyle başlıyor. Ziraat Bankası’nın Soma Şubesi’ne yapılacak başvurular, 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

3+1 olarak tasarlanan TOKİ Manisa Turgutalp Evleri 119 bin ile 141 bin liradan satılacak. 120 aya kadar vadelendirme yapılacak projede aylık taksitler ise 846 lira ila bin lira arasında değişecek.

*TOKİ Manisa Turgutalp projesinde konut satın almak için başvuruda bulunanların Manisa İl sınırları içerisinde son 1 (Bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir” şartı,

*K endileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları şartı,

*Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması” şartı kaldırıldı.

 

Firma Bilgisi: Toki