Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuruları bugün başlıyor

Kentsel dönüşüm toplu konut uygulaması kapsamında üretilen Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuruları bugün başlıyor

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuruları bugün başlıyor

Kentsel dönüşüm toplu konut uygulaması kapsamında üretilen Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi başvuruları bugün başlıyor. 3+1 tipinde 19 adet konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. Mardin Merkez Nur Mahallesi projesinde konutlar için satış işlemleri Halk Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Mardin Şubesi olacaktır. 

Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek olan Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi konutlarının başvuruları 1 Nisan - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında ilgili bankaların tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Konutları fiyatları 132 bin 367 TL ile 161 bin 45 TL arasında değişiyor. Satış fiyatları ve koşulları Halk Bankası Mardin şubelerinde ve TOKİ'nin web sayfası aracılığı ile duyurulmaktadır. Taksit ödemeleri, konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacaktır. 

Toki Mardin Merkez Nur Mahallesi projesinde konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Konut alıcıları aynı zamanda konutun fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Proje kapsamında yer alan konutların teslim süresi ise teslim tarihinden itibaren 36 aydır. Satış işlemleri ise Türkiye Halk Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Konutları'na başvuruda bulunmak isteyenler 1 Nisan - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Halk Bankası'nın bütün şubelerine başvuruda bulunabilirler. 

 

Firma Bilgisi: Toki